پیام فرستادن
Anping Bingze Wire Mesh Products Co.,Ltd
محصولات
اخبار
Home > اخبار >
Company News About گره هاي سيستم امنيتي زنجيره اي ساخته شده در چين
مناسبت ها
Contacts
Contacts: Ms. Linda Qin
Contact Now
Mail Us

گره هاي سيستم امنيتي زنجيره اي ساخته شده در چين

2023-10-10
Latest company news about گره هاي سيستم امنيتي زنجيره اي ساخته شده در چين

ژل سیلیس یک نوع جدید از مواد لاستیکی پلیمری است که مقاومت درجه حرارت بالا (250 ~ 300 °C) و مقاومت درجه حرارت پایین (- 40 ~ 60 °C) ، ثبات فیزیولوژیکی خوب دارد.

 

Security Chain Link Wire Mesh Fence Made in China

میدان ورزشی پارک های شمشیربازی و مراکز تفریحی باید در مورد شمشیربازی توجه ویژه ای داشته باشند. آنها باید امنیت مشتریان خود را تضمین کنند.حتی اگر شما برای یک مرکز تفریحی تجاری برنامه ریزی نمی کنید بلکه یک فضای بازی همسایه، ممکنه بخواي به حصار شبكه اي فکر کني

شبكه زنجير لينک شبكه داراي مزاياي زيادي است. يکي از بزرگترين مزاياها اين است که شبكه در کارخانه بافت شده و در رول فروخته می شود.تماسگرها معمولا آن را بین پست ها باز می کنند و آن را با سیم های مطالعه متصل می کنند.بنابراین نصب نسبتا آسان است، بنابراین سریعتر و مقرون به صرفه تر است.

بنگزه زنجیره ای لینک حصار میش می تواند یک جنبه ضروری از شبکه سیم حصار است. شبکه از سیم مرغ نرم به شبکه جوش قوی می باشد. حصار معمولا از سیم آهن گالوانیزه ساخته شده است،و وزن حصار در محدوده، و می تواند با پودر و اسپری PVC در کارخانه پوشش داده شود.

اگر شما نیاز ویژه ای برای محصولات حصار مربوطه خود را، لطفا با ما در زمان تماس بگیرید، ما دارای کیفیت خوب حرفه ای و کارکنان پشتیبانی خریدار excellect به شما با پشتیبانی مربوطه ارائه!