پیام فرستادن
Anping Bingze Wire Mesh Products Co.,Ltd
Anping Bingze Wire Mesh Products Co.,Ltd
Factory Tour
Home >

Anping Bingze Wire Mesh Products Co.,Ltd Factory Tour

Factory Tour
Contacts
Contacts: Ms. Linda Qin
Contact Now
Mail Us
Production Line

آنپینگ بنگزه سیم میش محصولات شرکت، محدود شده است بر روی تولید و تحقیق و توسعه از سیم میش فولاد ضد زنگ برای 25 سال متمرکز شده است. این یک تولید کننده ادغام تولید،پردازش، توزیع و عمده فروشی. محصولات اصلی عبارتند از: شبکه سیم جوش گالوانیزه، شبکه سیم جوش فولاد ضد زنگ، شبکه سیم جوش PVC، شبکه سیم پیچ، شبکه سیم بافت گالوانیزه،از فولاد ضد زنگ،چادر زنجیره ای،چادر فولادی،دسته های حصار بغل سیم جوشیده،چادر یورو PVC،چادر ضد صعود 358،سیم تراش و غیره.

از زمان آغاز، ما در چهار نقطه کار کرده ایم، آنها کیفیت بالا، تحویل سریع، قیمت بهتر و خدمات کامل هستند،ما از طرف مشتریان نظرات مطلوبی دریافت کردیم.

این شرکت ماشین آلات و تکنیک های ساخت دقیق را معرفی می کند، که ترکیبی از روش مدیریت داخلی علمی و سیستم کنترل کیفیت است.ما پودر و اعتبار خود را توسعه دادیم و اعتماد مشتریان خود را در داخل و خارج از کشور به دست آوردیم.محصولات ما با استانداردهای بسیار بالا مورد بررسی قرار می گیرند و افراد واجد شرایط از کارخانه به سراسر کشور و برخی از کشورهای خارجی مانند جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، آمریکا، ژاپن،و برخی از کشورهای آفریقاAnping Bingze Wire Mesh Products Co.,Ltd خط تولید کارخانه 0